Wchodząc na stronę, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies (zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki). Więcej informacji można znaleźć tutaj .

W konkursie podsumowującym 170 inicjatyw społecznych zostały nagrodzone trzy zwycięskie kolegia. Drużyny dzieci i wolontariuszy w najbliższym czasie odbiorą nagrody tj.  spotkania inspirujące z wyjątkowymi ludźmi.

Mali podopieczni Akademii spędzili wiele godzin odwiedzając - domy pogodnej jesieni, schroniska dla bezdomnych zwierząt czy domy dziecka i wiele innych miejsc. Zbudowali m.in. budki dla ptaków oraz kotów, posadzili kwieciste rabatki szkół i obdarowali papierowymi laurkami dzieci z domowego hospicjum. - Potrzebujący też potrafią pomagać i są wrażliwi na innych. Naszych małych podopiecznych nie trzeba było ich specjalnie do tego namawiać - mówi jeden z liderów koordynujących wydarzenia społeczne w Krakowie.

 

Nagrody zostały rozdane
 
Podsumowaniem tych wydarzeń był konkurs przeprowadzony w mediach społecznościowych. Oto lista wyróżnionych inicjatyw społecznych. W 24 miastach w całej Polsce dzieci razem z wolontariuszami pracowali na rzecz potrzebujących. Z ponad dwudziestu zgłoszonych drużyn trzy z nich otrzymają nagrody i udadzą się na wyjątkowe spotkania inspirujące.

Drużyna, która zajęła pierwsze miejsce to kolegium z Bydgoszczy, która w ramach nagrody odwiedzi Teatr Komedia z aktorką udzielającą się społecznie - Julią Kamińską. Ale to nie wszystko warsztaty muzyczne z chórem Sound'n'Grace czekają na kolegium z Sanoka za zajęcie zaszczytnego drugiego miejsca. Natomiast kolegium z Oleśnicy, które zostało uhonorowane przez Partnera projektu ProjektPolska.is AKADEMII SUKCESÓW miejscem trzecim w konkursie na wydarzenie społeczne spotka się z Rzecznikiem Praw Dziecka w Warszawie.

Fot. Agata Rorat

Gratulujemy wyróżnionym, ale również pozostałym zgłoszonym zespołom. Czekamy na relacje z wyjątkowych spotkań nagrodzonych drużyn.  

BARDZO DZIĘKUJEMY TEATROWI KOMEDIA ZA UFUNDOWANIE NAGRÓD ORAZ CENTRUM NAUKI KOPERNIK ZA MOŻLIWOŚĆ ZREALIZOWANIA WARSZTATÓW MUZYCZNYCH WRAZ CHÓREM SOUND'N'GRACE.

 

Akademia Sukcesów