Wchodząc na stronę, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies (zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki). Więcej informacji można znaleźć tutaj .

- Czy pani w szkole może czytać nasze liściki miłosne? Dzieci w ogóle mogą pracować? – na te pytania cierpliwie odpowiadał Rzecznik Praw Dziecka, pan Marek Michalak.

więcej...Wizyta u Rzecznika Praw Dziecka

Podsumowaniem 170 inicjatyw społecznych jest - konkurs na wydarzenie społeczne, które realizowały kolegia Akademii w całej Polsce. Na zwycięską drużynę dzieci i wolontariuszy czekają wyjątkowe nagrody. Jakie? Szczegóły są dostępne w regulaminie.

więcej...Konkurs na wydarzenie społeczne

W konkursie podsumowującym 170 inicjatyw społecznych zostały nagrodzone trzy zwycięskie kolegia. Drużyny dzieci i wolontariuszy w najbliższym czasie odbiorą nagrody tj.  spotkania inspirujące z wyjątkowymi ludźmi.

więcej...Znamy Małych zwycięzców

Pewnej soboty u progu ferii zebraliśmy się w jednej ze szkół podstawowych, gdzie młodzi aktywiści zapoznali się z problemem społeczności lokalnej. Jest zima, a ptaki, które nie odlatują na długie zimowe wakacje, zostają z nami i nie mają gdzie mieszkać i marzną. Stąd też wpadliśmy na pewien genialny pomysł.

więcej...Mali podopieczni na pomoc ptakom

Akademia Sukcesów